Warsztaty z Kamą Nienałtowską w Sparrow Sport Club Lublin – Pole Dance Lublin.

Zdobądź niezwykłe umiejętności.

Sparrow Sport Club w Lublinie z ogromną radością zaprasza na wyjątkowe “Warsztaty z Kamą Nienałtowską w Sparrow Sport Club Lublin – Pole Dance Lublin“. To wydarzenie, które skupia się na rozwoju umiejętności z zakresu gimnastyki, tańca, fitnessu i jogi. Ponadto jest unikalną okazją do nauki od Kamili Nienałtowskiej, doświadczonej instruktorki z ponad 30-letnim stażem.

Kama Nienałtowska – Ekspertka z Pasją

Kama, ze swoim bogatym doświadczeniem w gimnastyce artystycznej, tańcu klasycznym i latynoskim, przygotowała program treningowy, który wzbogaca zarówno ciało, jak i umysł. Specjalizując się w stretchingu, treningu mobilności i kontorsji, Nienałtowska wykorzystuje najnowsze badania, aby zapewnić bezpieczne i efektywne techniki zwiększania mobilności.

Sparrow Sport Club Lublin - Warsztaty z Kamą Nienałtowską
Sparrow Sport Club Lublin – Warsztaty z Kamą Nienałtowską

Program Warsztatów – Innowacja i Różnorodność

  1. Split Shapes: Ta nowość skupia się na technice wykonywania figur szpagatowych. Uczestnicy nauczą się stabilizacji, propriocepcji i balansu, tworząc piękne kształty i figury. Sesja jest otwarta dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

  2. Bendy Shapes: Tutaj skupiamy się na kontrolowaniu zakresów ruchu i wzmacnianiu. Wprowadzamy elementy gięcia, jak mostek na przedramionach, alien bridge, czy wprowadzenie do chest standów. Zajęcia są otwarte dla osób z minimum swobodnym mostkiem.

Cennik i Możliwości Rezerwacji

Koszt jednego bloku wynosi 200 zł, a dwóch bloków – 380 zł. Ponadto oferujemy również zajęcia indywidualne. Zapisy i pytania można kierować za pośrednictwem strony na Facebooku i telefonicznie oraz mailowo. W przypadku niemożności uczestnictwa, uczestnik powinien znaleźć zastępstwo.

Data i Miejsce Spotkania

“Warsztaty z Kamą Nienałtowską w Sparrow Sport Club Lublin – Pole Dance Lublin” odbędą się 26 listopada 2023 roku. Miejsca są ograniczone, a klub zastrzega sobie prawo do zmiany godzin warsztatów lub ich odwołania. W przypadku odwołania, uczestnicy otrzymają zwrot kosztów.

Zapraszamy do klubu na zajęcia. Pełną ofertę treningów w znajdziecie w zakładce GRAFIK.

Sparrow Sport Club

ul. Daszyńskiego 5,
20-250 Lublin

Tel.  791-793-992