Pole Dance Lublin zapraszamy do Sparrow Sport Club.

Pole Dance Lublin zapraszamy…

Zajęcia grupowe odbywają się od poniedziałku do piątku ponieważ soboty przeznaczone są na organizowane przez nas cyklicznie warsztaty. Niedziela wolna ze względu na dzień regeneracji.

Szkolenia “Pole Dance” prowadzone są w świeżej sali wyposażonej w 8 rurek. W przeciwieństwie do innych szkół w #SSC_Lublin każdy z uczestników treningu ma wyłącznie do swojej dyspozycji rurkę wraz z materacem bezpieczeństwa (w zależności od poziomu zaawansowania).

Stawiamy na dokładność ponieważ bardziej zależy nam na przekazaniu uczestnikom kursu techniki poprawnego wykonania ćwiczenia. Nie przechodzimy z ćwiczeniami do kolejnego etapu jeżeli adept nie opanował podstaw. Nic na siłę, cierpliwie dążymy do perfekcji.

Wychodzimy na przeciw kursantom, żeby zapoznać Was z naszym klubem oraz instruktorami pierwsze zajęcia są zupełnie ZA DARMO !

Zajęcia za darmo, Sparrow Sport Club Lublin, Pole Dance Lublin
Zajęcia Pole Dance Lublin, Sparrow Sport Club Lublin