Pole Dance Lublin poziom początkujący – Zaprasza Sparrow Sport Club

Pole Dance Lublin początkujący poziom kurs. Ponieważ zajęcia skierowane są do osób zaczynających dopiero swoją przygodę z Pole Dance. Poniżej postaramy przybliżyć i objaśnić przebieg zajęć przygotowany przez instruktorów Sparrow Sport Club.

Czym jest Pole Dance ?

Jest to rodzaj akrobatyki powietrznej z wykorzystaniem drążka pionowego. Ze względu na fakt, że od 2017 został oficjalnie uznany przez Zgromadzenie Generalne Międzynarodowych Federacji Sportowych (GAISF) jako dyscyplinę sportową i przestał już być tematem tabu.

Ze względu na wykonywane podczas ćwiczeń figury, jest sportem wymagający dużej sprawności fizycznej, siły oraz umiejętności gimnastycznych. Choć wydawać by się mogło, że nie jest on polecany osobom nie aktywnym ruchowo, które nie uprawiają żadnego sportu. To przy wspólnej, systematycznej pracy z instruktorem z pewnością będziesz w stanie opanować wykonanie podstawowych figur.

Ćwiczenia na rurze bez wątpienia poprawią kondycję fizyczną. Doskonale wpływają na kształt ramion, ud i pośladków. Jeszcze bardziej modelując ciało. Dzięki czemu poprawia się Twoje samopoczucie i pewność siebie.

Instruktor Iwona Burago Wróbel - Sparrow Sport Club Lublin, Pole Dance Lublin

Instruktor Iwona Burago Wróbel – Sparrow Sport Club Lublin

Kurs Pole Dance dla początkujących – Zaprasza Sparrow Sport Club

Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty dla osób rozpoczynających swoją przygodę z “Tańcem na rurze”. Podczas trwania czterotygodniowego kursu (8 zajęć) pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej z pewnością nauczycie się prawidłowego wykonywania podstawowych ćwiczeń z wykorzystaniem drążka pionowego.

Naszym głównym celem, jest:

  • przekazanie podstawowych poprawnych “umiejętności” Pole Dance
  • wzrost Waszej kondycji
  • poprawa Waszej sylwetki i samopoczucia
  • zdobycie przez Was większej pewność siebie

Ponieważ zależy nam na jak najlepszym przekazaniu posiadanej przez trenerów wiedzy, każdy z kursantów będzie miał do rurkę do wykonywania ćwiczeń wyłącznie dla siebie.

Pole Dance Lublin, kurs pole dance dla początkujacych, sparrow sport club lublin

Kurs Pole Dance dla początkujących, Sparrow Sport Club Lublin

Każdy trening rozpoczynamy od rozgrzewki. Stawiamy na poprawność wykonywania ćwiczeń w związku z tym nie na ilość ich powtórzeń.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Według aktualnego terminarza dostępnego w klubie oraz na stronie. Kurs trwa miesiąc.

Istnieje możliwość zakupienia pojedynczych treningów oraz zajęć indywidualnych.

Nasi instruktorzy posiadają odpowiednie szkolenia potwierdzone certyfikatami, doświadczenie oraz nagrody zdobyte podczas zawodów Pole Dance.

Kurs Pole Dance Lublin cena !

Karnet zawiera 8 treningów grupowych na zajęciach w klubie wraz z instruktorem. Cena za karnet według aktualnego cennika podanego na stronie 179 zł.

Do zakupienia w siedzibie klubu Sparrow Sport Club ul. Daszyńskiego 5, Lublin bądź za pośrednictwem płatności on-line. Kontakt z klubem pod numerem telefonu 791 793 992.

Sparrow Sport Club

ul. Daszyńskiego 5,
20-250 Lublin

Tel.  791-793-992