Pole Dance Kids Lublin Zajęcia w Sparrow Sport Club.

Pole Dance Kids Lublin zajęcia akrobatyczne w klubie specjalnie przygotowanych dla najmłodszych. Zapraszamy dzieci w każdym stopniu zaawansowania. Program zajęć w Sparrow Sport Club Lublin, jest odpowiednio dostosowany do wieku (dzieci w przedziale 5-15 lat) oraz stopnia sprawności ruchowej.

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w wymiarze jednej jednostki treningowej* dziennie. Aktualny termin zajęć dla najmłodszych dostępny w zakładce TERMINARZ.

Sparrow Sport Club - Pole Dance Kids Lublin
Pole Dance Kids Lublin, Sparrow Sport Club

Czym jest POLE DANCE KIDS ?

“Pole Dance Kids” jest formą aktywności fizycznej skierowanej do najmłodszych. Program ćwiczeń zawiera elementy gimnastyki, akrobatyki oraz tańca. Dzięki czemu staje się ciekawą, godną zainteresowania alternatywą do spędzania wolnego czasu przez “nasze pociechy”.

Uczestnicząc w zajęciach Twoje dziecko doskonale poprawi swoją motorykę. Zwiększy się jego zwinność, sprawność i kondycja ruchowa. Ćwiczenia wzmacniają i kształtują kręgosłup. Sprawiają, że uczestnik zajęć staje się bardziej świadomy budowy swojego ciała.

PROGRAM ZAJĘĆ W SPARROW SPORT CLUB

Podczas treningu dzieci poznają elementy ćwiczeń gimnastycznych z wykorzystaniem drążka pionowego.

Zajęcia prowadzone są w małych kameralnych grupach (maksymalnie osiem osób) dzięki czemu każdy uczestnik ma do dyspozycji wyłącznie dla siebie rurkę z materacem ochronnym.

Pod okiem certyfikowanych, doświadczonych instruktorów Twoja pociecha nauczy się odpowiedniego podejścia do treningu. Dowie się jak ważna jest rozgrzewka i jak istotne jest poprawne wykonanie ćwiczeń. Wzmocni mięśnie kręgosłupa oraz skoryguje postawę.

Nasza kadra trenerska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Dzięki czemu na zajęciach panuje miła, pozytywna atmosfera co jest dla nas najważniejsze.

Dlaczego warto skorzystać z zajęć Pole Dance Kids w Sparrow Sport Club ?

Jeśli nie wiesz czy jest to sport w którym Twoje dziecko się odnajdzie. Przyjdź z Nim na pierwsze DARMOWE zajęcia. Porozmawiaj z trenerem, zobacz jak wygląda klub. Spróbuj zajęć razem z dzieckiem dzięki czemu zachęcisz je do aktywności fizycznej.

Masz kilka opcji zakupu karnetu.

  • Pojedyncze wejście – Płatne w klubie przed wejściem na zajęcia.
  • Na 4 zajęcia – Do wykorzystania w ciągu miesiąca.
  • Na 8 zajęć – Do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Kupując karnet na zajęcia w Sparrow Sport Club nie obowiązuje Cię okres wypowiedzenia, podczas gdy ma to miejsce w innych klubach. Ponieważ nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat manipulacyjnych płatności możesz dokonać za pomocą przelewu bądź bezpośrednio w recepcji klubu. Nie wymagamy ustawienia “stałego zlecenia” na Twoim koncie w banku.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych zajęć w naszym klubie z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Na koniec zachęcamy do aktywnej formy spędzania wolnego czasu. Ponieważ nie ma niczego ważniejszego niż nasze ZDROWIE.

*JEDNOSTKA TRENINGOWA – zajęcia trwają minimum 50 minut.

Sparrow Sport Club

ul. Daszyńskiego 5,
20-250 Lublin

Tel.  791-793-992